Míra
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 7
Stav: Offline

Čtečka otisku prstu - odemčení tel jinou osobou.

Příspěvek od Míra »

Zdravim, mam jednu bezpecnostni neprijemnost. Pouzivam otisk prstu pro odemceni tel. Dneska jsem nahodou zjistil, ze kdyz mela dcerka tel v ruce a pokousela se jej odemknout pomoci ctecky, tak ho odemkla bez toho aby jeji otisky byly nahrany v tel. Vzdy a opakovane po cca 3-4 přiložení jejiho prstu v kratkem sledu. Zkousel jsem sve prsty, ktere nejsou nahrany a taky pokazde odemknu i jinym prstem. Tudiz cele radoby zabezpeceni je nanic. Samozrejme jsem nahral otisky znovu, restartoval tel a porad to same. Mam verzi 311, muzete nekdo, kdo ma 311 vyzkouset, zdali to ma stejne? Pripadne tip na reseni problemu? Dekuji.

JuaNex
Stará GARDA
Stará GARDA
Přípěvků v tématu: 1

Re: Čtečka otisku prstu - odemčení tel jinou osobou.

Příspěvek od JuaNex »

P30 Pro som skúsil a neodomknem iným prstom. Ani žena, len tým čo je nahraný. Ona má P20 Pro

@Tapatalk

Naposledy upravil(a) JuaNex dne 02. zář 2019, 19:14, celkem upraveno 1 x.

lotrMates
Administrátor
Administrátor
Přípěvků v tématu: 5

Příspěvek od lotrMates »

Míra píše:
02. zář 2019, 19:10
Zdravim, mam jednu bezpecnostni neprijemnost. Pouzivam otisk prstu pro odemceni tel. Dneska jsem nahodou zjistil, ze kdyz mela dcerka tel v ruce a pokousela se jej odemknout pomoci ctecky, tak ho odemkla bez toho aby jeji otisky byly nahrany v tel. Vzdy a opakovane po cca 3-4 přiložení jejiho prstu v kratkem sledu. Zkousel jsem sve prsty, ktere nejsou nahrany a taky pokazde odemknu i jinym prstem. Tudiz cele radoby zabezpeceni je nanic. Samozrejme jsem nahral otisky znovu, restartoval tel a porad to same. Mam verzi 311, muzete nekdo, kdo ma 311 vyzkouset, zdali to ma stejne? Pripadne tip na reseni problemu? Dekuji.
Řešili jsme něco podobného na Mate 10 Pro, více rychlých přiložení neznámým prstem. Pomohlo znovu nahrát otisky. Pak byl klid.
Nicméně mě osobně to ještě nepotkalo.
Za zkoušku nic nedáš ;)
Mate 10 Pro Mocha Brown(BLA-L09 Vodafone) | P20 Lite | P10 Lite | Band 4 | Huawei Bluetooth Tripod Selfie Tyč AF15 | Huawei AH100 váha
Xiaomi Mi Band 3 | HTC One M8

Míra
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 7

Příspěvek od Míra »

Jo, otisky jsem smazal, nahral znovu, restartoval tel a vysledek porad stejny. Odemkne kdokoli po trech rychlych prilozeni prstu. Drive se objevil pozadavek na PIN, co mam nastaven a ted to prostě PIN obejde a primo zobrazi plochu.

Benny
Administrátor
Administrátor
Přípěvků v tématu: 2

Příspěvek od Benny »

Nemáš tam odemceni obličejem a nekoukáš dotycnemu přes rameno?
Huawei P20 Pro |Huawei watch GT 2 | P20 | MediaPad M5 10 WiFi | Huawei AM8 repro | Huawei AH100 váha | Huawei termoska :)

lotrMates
Administrátor
Administrátor
Přípěvků v tématu: 5

Příspěvek od lotrMates »

Míra píše:Jo, otisky jsem smazal, nahral znovu, restartoval tel a vysledek porad stejny. Odemkne kdokoli po trech rychlych prilozeni prstu. Drive se objevil pozadavek na PIN, co mam nastaven a ted to prostě PIN obejde a primo zobrazi plochu.
Ještě bych zkusil WipeCache a pak znovu předělat otisky. Pak jsem asi v koncích...

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk

Mate 10 Pro Mocha Brown(BLA-L09 Vodafone) | P20 Lite | P10 Lite | Band 4 | Huawei Bluetooth Tripod Selfie Tyč AF15 | Huawei AH100 váha
Xiaomi Mi Band 3 | HTC One M8

rumburak
Stará GARDA
Stará GARDA

Příspěvek od rumburak »

Zkusil bych v menu telefonu Resetovat vsechna nastaveni,( popr. ocistit skener.), restartovat telefon a, jak uz tady zaznelo, wipe cache.

rumburak
Stará GARDA
Stará GARDA

Příspěvek od rumburak »

@Benny :grin:

misanekx
Stará GARDA
Stará GARDA
Přípěvků v tématu: 1

Příspěvek od misanekx »

Benny píše:
02. zář 2019, 19:37
Nemáš tam odemceni obličejem a nekoukáš dotycnemu přes rameno?
Přesně toto napadlo i mě, ale říkal jsem si, že tohle nemůžu napsat jako radu :lol:

Benny
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od Benny »

Člověk nikdy neví :)
Huawei P20 Pro |Huawei watch GT 2 | P20 | MediaPad M5 10 WiFi | Huawei AM8 repro | Huawei AH100 váha | Huawei termoska :)

Odpovědět

Zpět na „P20 Pro“